21 Ocak 2014 Salı

SonundaMerhaba Sevgili Bloggerlar


Okullar yarı yıl tatiline girmeden önce son bir kaç gün kendimle ilgili işlerimi halletmeye çalışıyorum ki çocuklarımla dolu dolu bir tatil geçirebileyim. Şimdiden program yapmaya başladılar :)Çok fazla  takı kutusu çalıştım ama açıkçası kutunun  içindeki bölmelerde kolyeler her zaman karışırdı. Bu formu bulunca dolu stoklarıma rağmen dayanamayıp aldım ve hemen gerekli tasarımları yapıp kullanmaya başladım. Gerçekten kullanımı da pek bir rahatmış.
Bana kalacak mı çok merak ediyorum doğrusu:)Bazen elime malzemeleri  alır,boyar sonra da kaldırırım. Bir türlü aklıma bir şey gelemez , gelenler de içime sinmez.
Geçtiğimiz bir kaç hafta bende durum buydu. Bu işleri zevk için yaptığımızdan istediğimiz zaman bırakıp başka işlere kanalize olup daha sonra dönüş yapabiliyoruz. Fakat ben sık sık üretmeye alışık olduğumdan biraz ara verince huzursuz oluyorum. Hemen tasarlayıp sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ben bu işi çoook seviyorum.7 Ocak 2014 Salı

Kararsızım:)


Modaya  uyup bu polyesterlere balıklama daldım.
Tüm versiyonlarını beğendim , nasıl kullanacağıma bir türlü karar veremedim.

Sevgili blogger arkadaşım Çilekli Mektubum ,artık sohbet etmekten zevk aldığım ,bir araya geldiğimizde ortak hobimizle ilgili bilgi ve fikir alışverişinde bulunduğum dünya tatlısı bir arkadaşım oldu. Şu bloggerlık o kadar ilginç bir şey ki Çilekli Mektubum ile ilk yüz yüze tanışmamızda bile sanki uzun zamandır tanışıyor gibiydik. Sizlerle o kadar sıcak bir ortamımız var ki gerek paylaşımlarınızla gerek yorumlarınızla beni yakından tanıyor gibisiniz . Ben de sizleri tanıyor olmaktan çok memnunum, iyi ki bu blogu açmışım. Hepinize kucak dolusu sevgiler.
2 Ocak 2014 Perşembe

Hoşgeldin 2014


 Yepyeni yılın sizlere sağlık, mutluluk, huzur, bereket, başarı, aşk  getirmesini dilerim.
 Umarım hepiniz iç yolculuğunuzda kendinizi bulursunuz.

Sevgilerimle.